Form Builder (6.x-0.6) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Please contact the site administrator.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Added
lt: Pridėta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Close
lt: Uždaryti

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
lt: Pakeitimai atlikti prisegtukuose neįsigalios, kol neišsaugosite įrašo. Pirma sąraše esanti byla bus rodoma RSS tiekime.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
lt: Failų prisegimas yra išjungtas. Failų katalogai nebuvo tinkamai nustatyti.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
lt: Prašome apsilankyti <a href="@admin-file-system">failų sistemos nustatymų puslapį</a>.

en: Key
lt: Raktas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai, jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Delete this menu item.
lt: Šalinti meniu elementą.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
lt: Nuorodos tekstas atitinkantis šį punktą, kuris bus rodomas meniu. Palikite tuščią, jei nenorite šio teksto priskirti meniu.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
lt: Mažiausias  žodžių skaičius, reikalingas straipsniui pateikti. Taip lengva atmesti straipsnius, kurie neatitinka svetainės kokybės reikalavimų, tokius kaip trumpi bandomieji skelbimai.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Pasirinktinai galite nurodyti alternatyvų URL kuriuo bus pasiekiamas šis mazgas. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.
