Form Builder (6.x-0.6) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Rows
sr: Редови

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
