Form Builder (6.x-0.7) - en to fa translation catalogue (75 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Required
fa: اجباری

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: Please contact the site administrator.
fa: لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
fa: اختیاری. در منو، اقلام سنگین‌تر ته‌نشین و سبک‌تر‌ها بالاتر قرار خواهند گرفت.

en: Added
fa: اضافه شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Close
fa: بستن

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
fa: قالب: %time. برای استفاده از زمان ارسال فرم، خالی بگذارید.

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
fa: تغییرات اعمال شده بر روی فایلهای ضمیمه تا هنگامی که این پست ذخیره نگردد، اعمال نخواهد شد.اولین فایل فهرست شده در خوراک آر.اس.اس نیز وارد میشود.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
fa: پیوست کردن فایل غیرفعال شده است. پوشه‌های فایل بطور صحیح پیکربندی نشده است.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
fa: لطفا <a href="@admin-file-system">صفحه ی پیکربندی سیستم فایل</a> را مشاهده کنید.

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Standard
fa: استاندارد

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
fa: لیستی با کاما از هم جدا شده از واژه‌ها که این محتوا را توضیح می‌دهد. مثال: جالب, سقوط آزاد, شرکت.

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمقی که یک آیتم و کلیه زیر مجموعه اش دارد به !maxdepth محدود شده است. در صورتی که تعداد لایه های رسیدن به یک آیتم از این تعداد تجاوز نماید ممکن است برخی گزینه های منو در دسترس نباشند.

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Site status
fa: وضعیت سایت

en: Minimum number of words
fa: حداقل تعداد کلمات

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
fa: یک توضیح که به سایر نویسندگان کمک می‌کند تا انگیزه شما را برای افزودن یا به‌روز نمودن این محتوا درک کنند.

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Delete this menu item.
fa: حذف این آیتم منو.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
fa: متن پیوند مربوط به این قلم که در منو نمایش داده خواهد شد. اگر نمی‌خواهید این ارسال را به منو اضافه کنید، فیلد را خالی بگذارید.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
fa: حداقل تعداد کلماتی که برای این نوع از محتوا در فیلد بدنه لازم است. این امکان برای منع نمودن ارسال محتوایی که استانداردهای سایت را رعایت نمی‌کنند مانند محتوای کوتاه آزمایشی؛ می‌تواند مفید باشد.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
fa: به صورت اختیاری مسیر جایگزینی برای دسترسی به این گره تعیین کنید. مانند, "about" وقتی که صفحه «درباره» را می‌نویسید. از مسیر نسبی استفاده کنید و اسلش به انتهای آن اضافه نکنید که نام مستعار نشانی کار نخواهند کرد.
