Form Builder (6.x-0.7) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
