Form Builder (6.x-0.9) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն
