Forum Access (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: View
ro: Afişează

en: Advanced
ro: Avansat

en: Load
ro: Încarcă

en: Add a role to the selected users
ro: Adaugă un rol utilizatorilor selectaţi
