Forum Access (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: View
ar: عرض

en: Advanced
ar: متقدم

en: Load
ar: تحميل

en: Add a role to the selected users
ar: أضف دورا إلى المستخدمين المختارين
