Forward (6.x-1.13) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Who's new
sr: Нови корисници
