Feature Server (fserver) (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Machine name
ne: मशीन नाम
