Feature Server (fserver) (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Package
fa: بسته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Release
fa: انتشار
