Feature Server (fserver) (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Notes
it: Note

en: Features
it: Funzionalità

en: Package
it: Imballo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
