Feature Server (fserver) (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം
