Feature Server (fserver) (6.x-1.2-beta2) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Body
de: Textkörper

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Projects
de: Projekte

en: Project
de: Projekt

en: Size: !size
de: Größe: !size

en: Major version
de: Hauptversion

en: Notes
de: Hinweise

en: Distribution
de: Verteilung

en: Package
de: Paket

en: Machine name
de: Systemname

en: Release
de: Veröffentlichung

en: Recommended
de: Empfohlen

en: Project fields
de: Projektfelder

en: Repository URL
de: Projektarchiv URL

en: Patch version
de: Patchversion

en: Not recommended
de: Nicht empfohlen
