Feature Server (fserver) (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: Size: !size
tr: Boyut: !size

en: Notes
tr: Notlar

en: Features
tr: Özellikler

en: Package
tr: Paket

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Release
tr: Sürüm
