Fuse Basic (6.x-1.22) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: configure
tr: yapılandır

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Content top
tr: Önce içerik

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Only in admin section
tr: Sadece yönetici bölümünde

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu
