Fusion (6.x-1.11) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: header
ar: ترويسة

en: Layout
ar: تخطيط

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Font size
ar: حجم الخط

en: configure block
ar: اضبط الصندوق

en: edit menu
ar: تحرير القائمة
