Fusion (6.x-1.13) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: content
it: contenuto

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Comments
it: Commenti

en: Search
it: Cerca

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: header
it: intestazione

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Navigation
it: Navigazione

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: edit block
it: modifica blocco

en: edit menu
it: modifica menu
