Galleria (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: مساعدة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: next
ar: التالي

en: Both
ar: جميعهم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
