Gallerix (6.x-1.5-beta1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Album
ar: ألبوم

en: Add
ar: إضافة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Manage
ar: تسيير

en: Display
ar: العرض

en: Component
ar: عنصر

en: Picture
ar: الصورة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Mode
ar: النمط

en: Up
ar: اعلى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Down
ar: أسفل

en: Random
ar: عشوائي

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Caption
ar: شرح

en: Access Denied
ar: الوصول ممنوع

en: Standard
ar: معياري

en: Restore
ar: استرجاع

en: Pictures
ar: الصور
