Gallerix (6.x-1.5-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Manage
gl: Xestionar

en: Display
gl: Visualización

en: Component
gl: Compoñente

en: Picture
gl: Imaxe

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Up
gl: Arriba

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Cache
gl: Caché

en: Random
gl: Aleatorio

en: Threshold
gl: Umbral

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Caption
gl: Lenda

en: Standard
gl: Estándar

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Restore
gl: Restaurar

en: Rebuilding
gl: Reconstruindo

en: Pictures
gl: Imaxes
