Gallery (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: General
hy: Ընդհանուր
