Gallery (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: unknown
nl: onbekend

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Error
nl: Fout

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Gallery Navigation
nl: Albumnavigatie

en: Gallery
nl: Album

en: Heading
nl: Koptekst

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Different Passwords
nl: Verschillende wachtwoorden

en: OK
nl: Ok

en: Gallery settings
nl: Albuminstellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: Install
nl: Installeren

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: XML Sitemap settings
nl: XML Sitemap-instellingen

en: deactivated
nl: gedeactiveerd

en: not installed
nl: niet geïnstalleerd

en: missing
nl: ontbrekend

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Step
nl: Stap

en: Block type
nl: Bloktype

en: My Album
nl: Mijn album

en: Block cache
nl: Blok-cache

en: Save and Edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Rebuild menu
nl: Menu opnieuw opbouwen
