Gallery (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (86 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: unknown
uk: невідомо

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: n/a
uk: н/д

en: Error
uk: Помилка

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Filter
uk: Фільтр

en: Gallery Navigation
uk: Навігація галереї

en: Gallery
uk: Галерея

en: View Count
uk: Кількість переглядів

en: Heading
uk: Заголовок

en: Error logging
uk: Журналювання помилок

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Image data
uk: Дані зображення

en: Number of rows
uk: Кількість рядків

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Number of rows per page
uk: Кількість рядків на сторінку

en: Display thumbnails
uk: Показувати мініатюрри

en: Display thumbnail images for the search results.
uk: Відображати мініатюру зображення для результатів пошуку.

en: Mode
uk: Режим

en: Standalone
uk: Автономно

en: Thumbnails only
uk: Тільки мініатюри

en: Default Action
uk: Типова дія

en: Thumbnail with link to image
uk: Мініатюра з посиланням на зображення

en: Thumbnail only
uk: Тільки мініатюра

en: Normal
uk: Звичайне

en: Float Left
uk: Обтікання з лівого боку

en: Float Right
uk: Обтікання з правого боку

en: Centered
uk: По центру

en: Custom Class @index
uk: Власний клас @index

en: Warning
uk: Попередження

en: Advisory
uk: Рекомендація

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: OK
uk: Гаразд

en: Gallery settings
uk: Параметри галереї

en: General
uk: Загальне

en: Start
uk: Початок

en: Install
uk: Встановити

en: System default
uk: За промовчанням в системі

en: XML Sitemap settings
uk: Налаштування XML-мапи сайту

en: Max Size
uk: Максимальний розмір

en: Image Link
uk: Посилання на зображення

en: activated
uk: увімкнено

en: deactivated
uk: вимкнено

en: not installed
uk: не встановлено

en: missing
uk: відсутнє

en: sync
uk: cинхронізувати

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: User Settings
uk: Параметри користувача

en: Step
uk: Крок

en: Block type
uk: Тип блоку

en: My Album
uk: Мій альбом

en: Block cache
uk: Кеш блоків

en: Save and Edit
uk: Зберегти й редагувати

en: PHP Memory Limit
uk: Обмеження пам'яті PHP

en: Manual Configuration
uk: Ручна конфігурація

en: Debug settings
uk: Параметри зневадження

en: Show G2Image link on specific pages (Standalone mode)
uk: Показувати посилання G2Image на певних сторінках (Окремий режим)

en: Rebuild menu
uk: Перестворити меню
