Gallery Assist (6.x-1.17) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Remove
ca: Elimina

en: default
ca: predeterminat

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Galleries
ca: Galeries

en: Display
ca: Visualització

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Icons
ca: Icones

en: Layout
ca: Disposició

en: Upload
ca: Puja

en: Created
ca: Creat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Count
ca: Quantitat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Align
ca: Alineació

en: full
ca: complet

en: Save and edit
ca: Desa i edita

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Order
ca: Ordre

en: Position
ca: Posició

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Maximum resolution for uploaded images
ca: Resolució màxima per a les imatges carregades

en: WIDTHxHEIGHT
ca: AMPLADAxALÇADA

en: Pager position
ca: Posició del paginador

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Default permitted file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses per defecte

en: on
ca: a

en: Default maximum file size per upload
ca: La mida màxima predeterminada del fitxer per carregar

en: Default total file size per user
ca: Mida total del fitxer predeterminat per usuari.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
ca: Els paràmetres PHP limiten la mida màxima d'un fitxer per carregar a %size.

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Common
ca: Comú

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: Float
ca: Coma flotant

en: Grid
ca: Graella

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Sizes
ca: Mides

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Pager
ca: Paginador

en: Others
ca: Altres

en: Text only
ca: Només text

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
ca: La mida màxima predeterminada de tots els fitxers que pot tenir un usuari al lloc.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
ca: Les mides màximes d'imatge permeses (p.ex. 640x480). Deixeu-les a 0 si no hi ha d'haver cap restricció. Si hi ha instal·lat algun <a href="!image-toolkit-link">joc d'eines d'imatge</a>, els fitxers que sobrepassin aquest valor seran reduïts convenientment.

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Numeric
ca: Numèric

en: Submitted by !username on @datetime
ca: Enviat per !username el @datetime
