Gallery Assist (6.x-1.17) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: default
lt: įprasta

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Display
lt: Rodymas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Order
lt: Tvarka

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Info
lt: Informacija

en: Default permitted file extensions
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai

en: on
lt: -

en: Default maximum file size per upload
lt: Maksimalus bylos dydis atsiuntimui

en: Default total file size per user
lt: Visas dydis nariui

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: Float
lt: Kintantis

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus bendras visų failų dydis, kurį vartotojas gali būti įkėlęs.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Cover
lt: Viršelis

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Submitted by !username on @datetime
lt: @datetime įrašė !username
