Gallery Assist (6.x-1.18) - en to he translation catalogue (62 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Remove
he: הסרה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Format
he: פורמט

en: Display
he: תצוגה

en: Updated
he: עודכן

en: Icons
he: אייקונים

en: Layout
he: פריסה

en: Upload
he: העלאה

en: Created
he: נוצר

en: File name
he: שם קובץ

en: Count
he: כמות

en: Gallery
he: גלריה

en: Align
he: יישור

en: Save and edit
he: שמירה ועריכה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Position
he: מיקום

en: Maximum resolution for uploaded images
he: רזולוציה מירבית עבור התמונות שהועלו

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Extras
he: תוספות

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Info
he: מידע

en: Default permitted file extensions
he: ברירת המחדל לסיומות קובץ מותרות

en: Default maximum file size per upload
he: ערך ברירת מחדל עבור גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Default total file size per user
he: ברירת מחדל עבור סך גודל קבצים לכל משתמש

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
he: הגדרות ה-PHP מגבילות את גודל הקבצים לכל העלאה ל-%size.

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Common
he: שכיח

en:  content
he:  תוכן

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: Float
he: צף

en: Grid
he: רשת

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Sizes
he: מידות

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Pager
he: דפדוף

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
he: ברירת המחדל לסך גודל הקבצים המירבי שמותר למשתמש להחזיק באתר.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
he: גודל התמונה המרבי המותר (לדוגמה640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה הגבלה. אם מותקנת <a href="!image-toolkit-link">ערכת כלים לתמונות</a>, קבצים מעל גודל זה יוקטנו בהתאם.

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Numeric
he: מספרי

en: Submitted by !username on @datetime
he: נשלח על ידי !username ב-@datetime
