Gallery Assist (6.x-1.18) - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Remove
nl: Verwijderen

en: default
nl: standaard

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Galleries
nl: Albums

en: Format
nl: Opmaak

en: Display
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Upload
nl: Uploaden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Count
nl: Aantal

en: Gallery Block
nl: Albumblok

en: Gallery
nl: Album

en: Thumbnail size
nl: Miniatuurgrootte

en: Align
nl: Uitlijning

en: full
nl: volledig

en: Save and edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Position
nl: Positie

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Maximum resolution for uploaded images
nl: Maximale afmetingen voor upgeloade afbeeldingen

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Extras
nl: Extra's

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Default permitted file extensions
nl: Standaard toegestane bestandsextensies

en: public
nl: openbaar

en: on
nl: op

en: Default maximum file size per upload
nl: Standaard maximale bestandsgrootte per upload

en: Default total file size per user
nl: Standaard totale bestandsgrootte per gebruiker

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
nl: De PHP-instellingen van de site beperken de maximale bestandsgrootte per upload tot %size.

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: both
nl: beide

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Common
nl: Algemeen

en:  content
nl:  inhoud

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Grid
nl: Raster

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Pager
nl: Paginering

en: Others
nl: Anderen

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Show titles
nl: Titels tonen

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
nl: Standaard bestandsgrootte van alle bestanden die een gebruiker kan hebben op de site.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
nl: De maximum toegestane afmeting van een afbeelding (bijv. 640x480). Voer een 0 voor onbeperkte afmetingen. Wanneer een <a href="!image-toolkit-link">beeldverwerkingstoolkit</a> is geïnstalleerd zullen bestanden groter dan deze waarde kleiner geschaald worden om ze passend te maken.

en: off
nl: uit

en: Cover
nl: Omslag

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: My Galleries
nl: Mijn albums

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Submitted by !username on @datetime
nl: Ingezonden door !username op @datetime

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen

en: Show this gallery as
nl: Toon dit album als

en: Display the download link
nl: De download-link tonen

en: privat: <em>Only the owner can see the gallery.</em>
nl: afgeschermd: <em>Alleen de eigenaar kan het album zien.</em>

en: public: <em>Public for all authenticated users.</em>
nl: publiek: <em>Publiek voor alle geregistreerde gebruikers.</em>

en: public for all: <em>Public for all users and anonymous.</em>
nl: publiek voor iedereen: <em>Publiek voor alle gebruikers inclusief anonieme.</em>

en: Gallery Public Status
nl: Albumtoegangsstatus

en: public for all
nl: publiek voor iedereen

en: Order type
nl: Type bestelling

en: Show in user profile
nl: Toon in gebruikersprofiel

en: Edit the settings from Gallery Assist for this content type -> <a href="@myPath">%contenType</a>
nl: Wijzig de instellingen van Gallery Assist voor dit inhoudstype: <a href="@myPath">%contenType</a>

en: Gallery Assist (GA) settings
nl: Gallery Assist (GA) instellingen

en: Gallery Assist (GA): Add and edit items
nl: Gallery Assist (GA): Items toevoegen en bewerken

en: Image alternative text
nl: Alternatieve tekstafbeelding
