Gallery Assist (6.x-1.18) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: Upload
az: Yükləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: File name
az: Fayl adı

en: Count
az: Say

en: Align
az: Sıralama

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Position
az: Vəzifə
