Gallery Assist (6.x-1.18) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Save and edit
hy: Պահել և փոփոխել

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Info
hy: Ինֆո

en: MB
hy: ՄԲ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Float
hy: Լողացող

en: « first
hy: « առաջինը
