Gallery Assist (6.x-1.17) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Info
ml: വിവരം

en: MB
ml: എംബി

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
