Gallery Assist (6.x-1.17) - en to uk translation catalogue (103 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: disabled
uk: вимкнено

en: Remove
uk: Вилучити

en: default
uk: замовчування

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Galleries
uk: Галереї

en: Rows per page
uk: Рядків на сторінку

en: Items per row
uk: Елементів у рядок

en: Format
uk: Формат

en: Display
uk: Показ

en: Updated
uk: Оновлено

en: Icons
uk: Іконки

en: Layout
uk: Макет

en: Upload
uk: Викласти

en: Created
uk: Створено

en: File name
uk: Назва файла

en: Count
uk: Лічильник

en: Gallery Block
uk: Блок Галерея

en: Gallery
uk: Галерея

en: Thumbnail size
uk: Розмір мініатюри

en: Align
uk: Вирівнювання

en: full
uk: повний

en: Save and edit
uk: Зберегти й продовжити редагування

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Order
uk: Послідовність

en: Position
uk: Позиція

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Maximum resolution for uploaded images
uk: Максимальне роздільна здатність завантажуваних зображень

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Extras
uk: Додаткові

en: unlimited
uk: необмежено

en: Thumbnail preset
uk: Установка прев'юшки

en: Caption
uk: Підпис

en: Info
uk: Інформація

en: Default permitted file extensions
uk: Розширення файлів, дозволені за промовчанням

en: public
uk: загальнодоступні

en: on
uk: увімкнено

en: Default maximum file size per upload
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір файла, що може бути відвантаженим

en: MB
uk: MБ

en: Default total file size per user
uk: Встановлений за замовчуванням загальний розмір файла на користувача

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
uk: Налаштування PHP обмежують максимальний розмір файла на одне відвантаження до %size.

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Image Caption
uk: Опис зображення

en: Add new item
uk: Додати новий пункт

en: both
uk: всі

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Common
uk: Загальне

en:  content
uk:  вміст

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Grid
uk: Сітка

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Sizes
uk: Розміри

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Shadow
uk: Тінь

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Others
uk: Інші

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Show titles
uk: Показувати заголовки

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
uk: Встановлений за замовчуванням максимальний розмір всіх файлів, які можна мати на сайті.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
uk: Максимально дозволений розмір зображень (наприклад: 640x480). Щоб зняти обмеження, встановіть у "0". Якщо встановлено <a href="!image-toolkit-link">засоби обробки зображень</a>, файли, що перевищують це значення, будуть зменшені до дозволених розмірів.

en: off
uk: вимкнено

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Thumbnail height
uk: Висота мініатюри

en: My Galleries
uk: Мої Галереї

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Numeric
uk: Числовий

en: Submitted by !username on @datetime
uk: Додано @datetime користувачем !username

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли

en: <span class="messages status">Changes sucessfull saved.</span>
uk: <span class="messages status">Зміни успішно збережені.</span>

en: Choose a layout.
uk: Оберіть макет.

en: Extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Alloved are jpg jpeg gif png.
uk: Розширення, які можуть відвантажити користувачі. Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням. Дозволені jpg jpeg gif png.

en: Order type
uk: Тип замовлення

en: minimized
uk: згорнуте

en: Linked
uk: З посиланням

en: Image name
uk: Назва зображення

en: Image alternative text
uk: Альтернативний текст для зображення

en: No galleries
uk: Галереї відсутні

en: This article must be saved FIRST before you can add IMAGES to the gallery. Read more about in the <a href="@help_link">help</a>.
uk: Ця стаття повинна бути збережена ПЕРШ, ніж ви зможете додати ЗОБРАЖЕННЯ в галерею. Прочитайте більше в <a href="@help_link">довідці</a>.
