Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: none
he: ללא

en: Media
he: מדיה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.
