Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: none
ja: なし

en: Media
ja: メディア

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ja: 検証エラーが発生しましたので再試行してください。<br />このエラーが繰り返し発生する場合は、お手数ですがサイト管理者までご連絡ください。
