Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: title
ar: عنوان

en: none
ar: لا شيء

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Media
ar: ميديا

en: next
ar: التالي

en: Loop
ar: حلقة

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: open
ar: مفتوح

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: html
ar: إتش.تي.إم.إل

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ar: خطأ في التحقق من الصحة. حاول مرة أخرى. إذا استمرت المشكلة اتصل بإداري الموقع.

en: Show description
ar: إظهار الوصف
