Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: none
hi: कोई नहीं

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Media
hi: मीडिया

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: open
hi: खुला

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hi: मान्यता त्रुटी, कृपया पुनः कोशिश करे, यदि यह त्रुटी बनी रहती है तो कृपया प्रबंधक से संपर्क करे .

en: Overlay fade duration
hi: आवरण मंद होने की अवधि
