Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: none
lt: joks

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: download
lt: atsisiųsti

en: next
lt: toliau

en: Loop
lt: Ciklas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: open
lt: atvira

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: previous
lt: atgal

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.
