Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: title
fa: عنوان

en: none
fa: هیچ

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: next
fa: بعدی

en: Loop
fa: حلقه

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: open
fa: باز

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.
