Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: title
id: judul

en: none
id: tidak ada

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: next
id: selanjutnya

en: Loop
id: Pengulangan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: open
id: terbuka

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
id: Kesalahan validasi, silakan coba lagi. Jika masalah berulang, harap menghubungi pengelola situs.

en: Not supported
id: Tidak didukung

en: Show description
id: Tampilkan deskripsi

en: Image scale
id: Skala gambar
