Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: title
da: titel

en: none
da: ingen

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: next
da: næste

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: open
da: åben

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: previous
da: forrige

en: Resize duration
da: Størrelsesændring varighed

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
da: Valideringsfejl, prøv venligst igen. Hvis fejlen opstår igen, skal du kontakte sitets administrator.

en: Not supported
da: Ikke understøttet

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Show title
da: Vis titel

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: Image scale
da: Billedskalering

en: photo
da: foto
