Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: title
he: כותרת

en: none
he: ללא

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: download
he: הורדה

en: next
he: הבא

en: Loop
he: בלופ

en: Facebook
he: פייסבוק

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: open
he: פתוח

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: previous
he: קודם

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: Show description
he: הצגת תיאור
