Gallery Assist Lightboxes (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: title
pl: tytuł

en: none
pl: brak

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: download
pl: pobierz

en: next
pl: nast.

en: Loop
pl: Pętla

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: open
pl: trwa

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: previous
pl: poprzedni

en: current
pl: bieżące

en: Resize duration
pl: Czas trwania zmiany rozmiaru

en: Initial height
pl: Początkowa wysokość

en: Initial width
pl: Początkowa szerokość

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: html
pl: HTML

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę spróbować ponownie, a jeśli błąd pojawia się stale, skontaktować się z administratorem witryny.

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Title format
pl: Format tytułu

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Image scale
pl: Skalowanie obrazu
