Gamertags (6.x-3.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Weight
es: Peso

en: User
es: Usuario

en: N/A
es: N/D

en: General Settings
es: Configuración General

en: Delimiter
es: Delimitador

en: Usage
es: Uso

en: Shadow
es: Sombra

en: Compact
es: Compacto
