Gamertags (6.x-3.3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: User
de: Benutzer

en: N/A
de: n. v.

en: Tiny
de: Sehr klein

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Delimiter
de: Begrenzer

en: Usage
de: Verwendung

en: Shadow
de: Schatten

en: User information not available
de: Benutzerinformation nicht verfügbar

en: Europe
de: Europa

en: America
de: Amerika

en: Compact
de: Kompakt

en: Display titles
de: Titel anzeigen

en: Classic
de: Klassisch
