Gamertags (6.x-3.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: User
fa: کاربر

en: N/A
fa: هیچ

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Usage
fa: کاربرد
