Gamertags (6.x-3.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: User
nl: Gebruiker

en: N/A
nl: n.v.t.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Usage
nl: Gebruik

en: Default skin
nl: Standaard uiterlijk

en: Classic
nl: Klassiek

en: Default size
nl: Standaardgrootte
