GCal Events (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Date/Time
ar: التاريخ/الوقت

en: Templates
ar: القوالب
