Genesis (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Footer
ne: फुटर

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
