geomap (6.x-2.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Icon
de: Symbol

en: Domain
de: Domäne

en: !name settings
de: Einstellungen für !name

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: loading
de: ladend

en: - none -
de: - keine -

en: TODO: please describe this field!
de: TODO: bitte dieses Feld beschreiben!

en: !vocabulary :: !term settings
de: !vocabulary :: !term Einstellungen

en: Window Text
de: Fenster-Text

en: Display Title
de: Titel anzeigen
