GeoNames (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Languages
ne: भाषाहरू
