GeoNames (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Languages
ur: زبانیں
